fbpx

Atsparumo testas

Atsparumo testas

Savo gaminamiems saulės moduliams gamintojai atlieka įvairius testus. Dalis jų – mechaniniai. Pvz. sniego testas. Standartai reikalauja, kad modulis atlaikytų 2400 Pa sniego apkrovą (kas yra apie 2 metrus sniego), o regionuose, kur sninga daugiau, rekomenduojami ir visi 5400 Pa. 
Sertifikavimo laboratorijoje mūsų Solid PRO atlaikė 8000 Pa apkrovą arba žmoniškai kalbant – 8 m sniego atitikmenį. 

Dar vienas – modulio dūžio testas reikalingas nustatyti ar mechaninio modulio pažeidimo metu, jis gali sudūžti į pavojingas detales. Bandymo metu (nuotraukoje) autoritetingo personalo stebimas 45.5 kg svarmuo paleidžiamas laisvu kritimu į modulį. Modulis laikomas praėjusiu testą, jeigu neiškrenta iš rėmo, nesuskyla arba, jeigu ir suskyla, neatsiskiria didesnės nei 65 kv. cm duženos.
Kažką panašaus mes bandėm gyvai padaryti gamyklos sąlygomis su vyriška jėga. Ir, jeigu standartiniai moduliai sugebėdavo atlaikyti tik keletą smūgių (atitinkamai tik 2-3 testo sąlygą), stiklo-stiklo moduliai atlaikė žymiai stipresnę smūgių krušą.

Žiūrėkite


Šie modulių atsparumo testai yra tik keli iš viso komplekto, kurį mūsų moduliai praėję. Daugiau apie modulių atsparumo testus ir kodėl mes drįstame suteikti savo stiklo-stiklo moduliams 30 metų garantijas, jau netrukus.
Pagrindinė nuotrauka Copyright TÜV Rheinland.
#unwantedIvanka

Comments are closed