fbpx

Planuojate įsirengti patys?

Planuojate įsirengti patys?

Yra daugybė darbų, kuriuos galima atlikti patiems. Išsivirti kiaušinį, priklijuoti tapetus, suremontuoti automobilį. Galima dar pasistatyti namą ar įsirengti saulės elektrinę. Nes taip pigiau.

Žinoma, iš vienos pusės įsirengti saulės elektrinę nėra be proto sudėtingas darbas, bet iš kitos pusės yra daugybė smulkmenų, kurios yra be galo svarbios, o jų ignoravimas gali nepataisomai sugadinti jūsų įrangą. Ir tokiu atveju nebus kam pasiskųsti.

Saulės moduliai, ypač su polimero plėvele nugarinėje pusėje yra gana jautrūs apkrovoms, tad montuodami juos patys, galite pažeisti saulės elementus. Kas vyksta, kai ant modulio užlipama – galite pamatyti mūsų atlikto bandymo metu (video žemiau). Dvigubo stiklo moduliai atsparesni tokiems eksperimentams, bet ar verta eksperimentuoti? Keli žingsniai į šoną ir nuostoliai bus didesni, negu įrengimo kaštai.

Bet, jeigu nuotykių su savo saulės elektrine ieškoti neplanuojat, mes galime pasirūpinti saulės elektrine ant jūsų namo stogo. Tik pasiprašykit paramos iš APVA iki sausio 31 d.

Nuotraukos iš FB Grupės „Crap Solar“.

Comments are closed